Ceník

Na kolik mne noc v Boudě Budce vyjde?

1 noc

 • 1-2 dospělé osoby
  • 3 870 Kč
 • 3 dospělé osoby
  • 4 870 Kč
 • Rodina – až 2 dospělé osoby a až 2 děti do 10 let
  • 4 470 Kč

Z každého pobytu jde 20 Kč na vysazení nového stromu. Chceme „přebudovat“ les do podoby, která je běžná pro naši zemi – je to závazek na celý život a hlavně pro generace, které přijdou po nás.

Každá další noc navíc

Je jedno, zda budeš sám, s někým, ve třech nebo jako rodina, máme výhodnější cenu pro všechny za každou další noc navíc:

 • 10% sleva z ceny za pobyt na 2 či 3 noci (více nocí v kuse není možné z technických důvodů rezervovat) – neváhej, rezervuj a užij si delší pobyt za lepší cenu.

Poskytuje tvůj zaměstnavatel příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP)? Skvělé! Umožňujeme fakturaci přes fond a tudíž můžeš naplno využít tohoto benefitu.

Děti do 3 let mají pobyt zdarma.

Co cena zahrnuje?

Na uvítanou v rámci rezervace Ti připravíme buď láhev Prosecca, vína či pivního speciálu. Na místě najdeš povlečení, ručníky, bio kosmetiku pro Tvou hygienu včetně zubní pasty. Základní vybavení kuchyňského nádobí je samozřejmostí. Po celou dobu pobytu je na místě káva, čaj a pitná voda. Dále na místě nalezneš reproduktor pro Tvou hudbu, deskové hry, antistresové omalovánky či dalekohledy pro pozorování okolní krajiny nebo hvězdného nebe. Dřevo na topení či grilování je v ceně pobytu a samozřejmě i úklid po Tvém pobytu.

A to není všechno…!

Snídaně

Říká se, že je základ dne a proto tě nemůžeme ochudit o možnost si ji u nás dát. A to pořádnou! Užij si chutný chléb, domácí vejce a čerstvý sýr, slaninku, svěží zeleninu, pomerančový fresh a přiměřenou dávku Prosecca – ideální na namíchání Mimózy. Pro vícedenní pobyty je možné se domluvit na individuálních požadavcích – stačí nám napsat v rámci uvedených kontaktů nebo uvést info do komentáře při rezervaci pobytu.

 • Cena pro 2 osoby/1 noc – 460 Kč
 • Cena pro 3 osoby/1 noc – 680 Kč
 • Cena pro rodinu/1noc – 570 Kč

Nápoje na místě

Odpočinek je někdy opravdu náročný a člověku může vyschnout v ústech. Neboj se, i na to jsme mysleli. Na místě máš možnost si zakoupit další lahvinky Prosecca, vína (červené a bíle) či pivního speciálu.

Chuťovka k lahodným nápojům

Pro ten správný relax jsou občas nutné ty správné propriety. Proto máš možnost si objednat Tapas pro 2 osoby. Obměňuje se dle sezóny, ale takové nakládané sýry, hummus či paštika s dobrým chlebem nikdy nezklamou. Tapas zajišťujeme pouze pro den příjezdu.

 • Cena pro 2 osoby – 479 Kč
 • Cena pro 3 osoby – 699 Kč
 • Cena pro rodinu – 589 Kč

Dovoz na Boudu Budku

V dnešní době, kdy jsou silnice často plné, se vyplatí použít například vlak. Ještě štěstí, že nám do Benešova také jezdí. My Tě vyzvedneme na nádraží, odvezeme na Boudu Budku a až Tvůj pobyt skončí, tak Tě zas odvezeme zpět ku vlaku (nebo k autobusu – hned vedle je terminál).

 • Cena za dovoz (od vlaku/autobusu a zpět k němu) – 220 Kč

Pejsci a Fenky

Posed je vhodný pro malá plemena, velká by mohla mít problém vylézt nahoru. Pokud si nejsi jistý, zda Tvůj mazlíček bude schopný si s Tebou užít pobyt na Boudě Budce, stačí se nám ozvat a společně najdeme řešení.

 • Poplatek za Tvého čtyřnohého kamaráda je 290 Kč pro celou dobu pobytu.

Dárkové vouchery

Potěšit své blízké nebo milované je ta největší radost na světě. Ať už mají narozeniny či hledáte vhodný svatební dar – glamping na Boudě Budce je skvělá volba. Zakup pro ně dárkový voucher, kterým nejen vykouzlíš úsměv na tváři, ale daruješ tak i zážitek, na který se nezapomíná. Stačí nám napsat na boudabudkaglamping@gmail.com a my už s Tebou vše vyřešíme a připravíme.

Vouchery je možné vytvořit i na určitou hodnotu. Vždy mají 1 rok platnost ode dne uhrazení jejich hodnoty.